Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SLAGBORD med två klaffar, 1800-tal, betsad furu, höjd ca 74, 88x44, klaffarna ca 66 cm vardera
Slitage, ytskador
421643
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här