Slagbord 1800-tal

Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal
Slagbord 1800-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD med två klaffar, 1800-tal, betsad furu, höjd ca 74, 88x44, klaffarna ca 66 cm vardera

Slitage, ytskador

421643

2016-11-16