Anton Genberg oljemålning

Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning
Anton Genberg oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ANTON GENBERG (1862-1939): Gärsgård vid Handöl, signerad A. Genberg -94 Handöl, olja på duk, ca 44x65 cm

421647

2016-11-16