Vinkylare 2 st

Vinkylare 2 st
Vinkylare 2 st
Vinkylare 2 st
Vinkylare 2 st

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

VINKYLARE , 2 st, omkring 1900-talets mitt, aluminium (märkt Champagne Pomery) resp. nysilver, höjd ca 21 cm vardera

Bruksslitage

421656

2016-11-16