Klubbat för:
4 400 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
HENRI JOZEF DILLENS (1812-1872): Lekande barn med hund, signerade, etikettmärkt a tergo olja på pannå, ca 46x56 cm
Zustandsbeschreibung
421667
2016-11-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner