Henri Jozef Dillens oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

HENRI JOZEF DILLENS (1812-1872): Lekande barn med hund, signerade, etikettmärkt a tergo olja på pannå, ca 46x56 cm

Zustandsbeschreibung

421667

2016-11-16