Agust Hagborg

Agust Hagborg
Agust Hagborg
Agust Hagborg
Agust Hagborg
Agust Hagborg
Agust Hagborg

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

AUGUST HAGBORG (1852-1921): Flicka med barn, signerad Hagborg, olja på duk, ca 55x45 cm

421668

2016-11-16