Sture Wikström oljemålning

Sture Wikström oljemålning
Sture Wikström oljemålning
Sture Wikström oljemålning
Sture Wikström oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STURE WIKSTRÖM (1921-1993): Växtlighet, signerad Sture Wikström, olja på pannå, ca 75x30 cm

421674

2016-11-16