Neapel figuringrupp

Neapel figuringrupp
Neapel figuringrupp
Neapel figuringrupp
Neapel figuringrupp
Neapel figuringrupp
Neapel figuringrupp
Neapel figuringrupp
Neapel figuringrupp
Neapel figuringrupp
Neapel figuringrupp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NEAPEL, figuringrupp, porslin, 1900-talets första hälft, polykromt bemålad, höjd ca 34, längd 38 cm

Fot med nagg

421683

2016-11-16