Bordsskärm 4 st Kina

Bordsskärm 4 st Kina
Bordsskärm 4 st Kina
Bordsskärm 4 st Kina
Bordsskärm 4 st Kina
Bordsskärm 4 st Kina
Bordsskärm 4 st Kina

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSSKÄRM, med fyra porslinsplaketter, montering i trä, Kina, 1900-tal, dekor av landskapsscener, höjd ca 21,5 cm

Skärmen med slitage

421685

2016-11-16