Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOLAR. 4 st, "Tellus", IKEA, 1900-talets andra hälft.
bok, spjälad rygg, raka svarvade ben
Slitage
421702
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här