Klubbat för:
1 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta "Facit Åtvidaberg", grön tygklädsel, underrede i metall, sitthöjd ca 39, ryggen 74 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
421709
2016-11-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner