Fåtöljer 1 par Facit

Fåtöljer 1 par Facit
Fåtöljer 1 par Facit
Fåtöljer 1 par Facit
Fåtöljer 1 par Facit
Fåtöljer 1 par Facit
Fåtöljer 1 par Facit
Fåtöljer 1 par Facit
Fåtöljer 1 par Facit
Fåtöljer 1 par Facit
Fåtöljer 1 par Facit

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, etikettmärkta "Facit Åtvidaberg", grön tygklädsel, underrede i metall, sitthöjd ca 39, ryggen 74 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

421709

2016-11-16