Erland Cullberg oljemålning

Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning
Erland Cullberg oljemålning

Klubbat för:

9 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Musketörer", komposition med figurer, signerad EC, olja på duk, 105x116 cm
Proveniens: Galleri Magnus Åklundh, malmö

421722

2016-11-16