Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ERLAND CULLBERG (1931-2012): "Musketörer", komposition med figurer, signerad EC, olja på duk, 105x116 cm
Proveniens: Galleri Magnus Åklundh, malmö
421722
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här