Sockerskrin silver

Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver
Sockerskrin silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SOCKERSKRIN, Paris, liv med räfflad bård, höjd 12 cm, TASTE-DU-VIN, silver, Frankrike, 1900-tal, total vikt ca 270 g

Smärre bucklor, sockerskrin med stukad fotring och nyckel saknas

421732

2016-11-17