Eldhund 1800-talets slut

Eldhund 1800-talets slut
Eldhund 1800-talets slut
Eldhund 1800-talets slut
Eldhund 1800-talets slut
Eldhund 1800-talets slut
Eldhund 1800-talets slut
Eldhund 1800-talets slut
Eldhund 1800-talets slut
Eldhund 1800-talets slut
Eldhund 1800-talets slut

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELDHUND, järn, 1800-talets slut, i form av egyptiserande lejon, höjd 21, längd 50 cm

Skador

421737

2016-11-16