Stolar Biedermeier

Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier
Stolar Biedermeier

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st., björk samt rotting, 1800-talets mitt, Biedermeier, genombruten ryggbricka med skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, sprickor

421747

2016-11-17