Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SANDRO CHIA (född 1946): Two Persons in a Garden,
färgetsning med akvatint, 1985, signerad, numrerad och daterad S. Chia 45/50, -85, 54 x 38 cm
Ingår i auktionen Grafik&Skulptur
421759
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här