Sandro Chia Tema

Sandro Chia Tema
Sandro Chia Tema

Klubbat för:

500 SEK

2 000 SEK

SANDRO CHIA (född 1946): Two Persons in a Garden,
färgetsning med akvatint, 1985, signerad, numrerad och daterad S. Chia 45/50, -85, 54 x 38 cm

Ingår i auktionen Grafik&Skulptur

421759

2016-11-17