Maurice Esteve

Maurice Esteve
Maurice Esteve

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MAURICE ESTEVE (1904-2001): Aladin, färglitografi, 1958, signerad och numrerad 46/125. Editerad av L´Oeuvre Gravée, Zürich, ca 48 x 63,5 cm

LITTERATUR: Prudhomme-Esteve & Moestrup 27

4:e december

421762

2016-12-04