Anette Björk-Swensson oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANETTE BJÖRK-SWENSSON (född 1956): Kompostion med löparskor, signerad och daterad AB ´´Anna´´ -79, olja på pannå, ca ca 25x33 cm

Utsälld: Galleri Allemans Katt

421765

2016-11-16