Joan Miró

Joan Miró
Joan Miró

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOAN MIRÓ (1893-1983): L´Oiseau du Forgeron, 1963, signerad och numrerad Miró 5/75, akvatint, torrnål och relieftryck, tryckt på Arches papper, Editerad av Maeght, Paris, 47x38,5 cm

LITTERATUR: Dupin 363

4:e december

Ej examinerad ur ram

421766

2016-12-04