Joan Miró
Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOAN MIRÓ (1893-1983): L´Oiseau du Forgeron, 1963, signerad och numrerad Miró 5/75, akvatint, torrnål och relieftryck, tryckt på Arches papper, Editerad av Maeght, Paris, 47x38,5 cm
LITTERATUR: Dupin 363
4:e december
Ej examinerad ur ram
421766
2016-12-04