Sideboard Grange

Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange
Sideboard Grange

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

GRANGE, sideboard, 1900-talets andra hälft, bemålat underrede, delvis förgyllt, lådor i sargen, betsad skiva, höjd ca 90, 129x40 cm

421768

2016-11-16