Skrivbordsset

Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORDSSET, 4 dlr., mässing, Gusums bruk, 1900-talets första hälft, bestående av bläckställ, brevpress, brevkniv samt mindre skål

Slitage

421781

2016-11-16