Skrivbord engelsk stil

Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil
Skrivbord engelsk stil

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, idegran, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skinnklädd skiva, höjd ca 76, 122x62 cm

Slitage, ytskador, handtag saknas

421793

2016-11-17