Skänk nyrenässans 1800-tal

Skänk nyrenässans 1800-tal
Skänk nyrenässans 1800-tal
Skänk nyrenässans 1800-tal
Skänk nyrenässans 1800-tal
Skänk nyrenässans 1800-tal
Skänk nyrenässans 1800-tal
Skänk nyrenässans 1800-tal
Skänk nyrenässans 1800-tal
Skänk nyrenässans 1800-tal
Skänk nyrenässans 1800-tal

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÄNK, 1800-talets andra hälft, nyrenässans, bemålad, beslag i mässing, höjd ca 103, 108x51 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Senare bemålad, senare pärlbård

421797

2016-11-17