Solfjäder Kina

Solfjäder Kina
Solfjäder Kina
Solfjäder Kina
Solfjäder Kina
Solfjäder Kina
Solfjäder Kina

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOLFJÄDER, lackarbete samt papper, Kina, 1800-talets slut, dekor av figurscener, delvis i relief, längd ca 30 cm, utfälld 56 cm

Slitage, revor

421801

2016-11-17