Byrå rokokostil

Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil
Byrå rokokostil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, med skåpsdelar, 1900-talets första hälft, rokokostil, bemålad, förgylld beslag, höjd ca 80, 128x55 cm, nyckel till skåpsdelarna finns att avhämta vid Utlämningen

Senare bemålad, senare beslag

421802

2016-11-17