Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ULF GREDER (född 1949), Gatumotiv från Paris, signerad och numrerad Ulf Greder, 339/360, färglitografi, ca 84x99 cm
Fuktfläck
421812
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här