Ulf Greder

Ulf Greder
Ulf Greder

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ULF GREDER (född 1949), Gatumotiv från Paris, signerad och numrerad Ulf Greder, 339/360, färglitografi, ca 84x99 cm

Fuktfläck

421812

2016-11-17