Pelé autograph Sportmemorabilia
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PELÉ, VM-1958 SVERIGE, originalfotografi, signerat Edson Arantes Pelé, 16,5x10 cm, märkt Leonar på baksidan
PROVENIENS: Nuvarande ägares far tog denna bild i Hindås 1958 samt fick den signerad direkt av Pelé
Fläckar, oramad
421838
2016-12-20