Pelé autograph Sportmemorabilia

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

PELÉ, VM-1958 SVERIGE, originalfotografi, signerat Edson Arantes Pelé, 16,5x10 cm, märkt Leonar på baksidan

PROVENIENS: Nuvarande ägares far tog denna bild i Hindås 1958 samt fick den signerad direkt av Pelé

Fläckar, oramad

421838

2016-12-20