Karmstol

Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol
Karmstol

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARMSTOL, 1800-talets slut, sullamodell, lackad ek, sitthöjd ca 46 cm

Slitage, något snedsutten sits med stålfjädrar, lagningar

421848

2016-11-17