Kistbord

Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord
Kistbord

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KISTBORD, 1900/2000-tal, Kina, lös benställning med svart lackarbete, kistan klädd med pergamentliknande material, invändigt klädd med textilt material, handtag och låsmekanism i metall, höjd ca 58, bredd 76 samt djup 74 cm.

Smärre slitage.

421866

2016-11-17