Kistbord
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KISTBORD, 1900/2000-tal, Kina, lös benställning med svart lackarbete, kistan klädd med pergamentliknande material, invändigt klädd med textilt material, handtag och låsmekanism i metall, höjd ca 58, bredd 76 samt djup 74 cm.
Smärre slitage.
421866
2016-11-17