Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, 1900/2000-tal, stomme i trä med dekor i pastellage, invändigt klädd med textilt material, fördjupningen möjligen avsedd för vinflaska, höjd ca 16 cm samt 54 x 22 cm

Smärre slitage

421875

2016-11-17