Bord England

Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England
Bord England

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, fanérade i idegran, patinerade metallbeslag, höjd ca 57, 45x45 cm

Slitage, ytskador

421889

2016-11-17