Bord England
2016-11-17
421889
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, 1 par, England, 1900-talets andra hälft, fanérade i idegran, patinerade metallbeslag, höjd ca 57, 45x45 cm
Slitage, ytskador