Skrivbord England
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVBORD, England, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, läderklädd skiva, beslag i patinerad mässing, höjd ca 76, 123x61 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Bakre listdel lös, skiva med fläcka, ytslitage
421901
2016-11-17