Olle Olsson Hagalund

Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund
Olle Olsson Hagalund

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLLE OLSSON HAGALUND (1904-72): Flicka med undulater, signerad Olle Olsson Hagalund, 32/360, färglitografi, 58x41 cm

Något gulnad

421912

2016-11-17