Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUNNAR STÅLBRAND (född 1925): Lotsbåten, signerad och daterad Gunnar Stålbrand -82, olja på pannå, 48x59 cm
421914
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här