Gunnar Stålbrand

Gunnar Stålbrand
Gunnar Stålbrand
Gunnar Stålbrand
Gunnar Stålbrand

Klubbat för:

750 SEK

1 500 SEK

GUNNAR STÅLBRAND (född 1925): Lotsbåten, signerad och daterad Gunnar Stålbrand -82, olja på pannå, 48x59 cm

421914

2016-11-17