Vattendrag med bro oljemålning
2016-11-17
421915
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vattendrag med bro, signerad och daterad A Sjögren 1934, olja på pannå, ca 35x48 cm