Ampel empirestil
Valmis
2016-11-17
421921
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
AMPEL, empirestil, 1900-talets början, för 6 ljus, mässing och plåt, diameter ca 51 cm
Slitage