Gösta Werner - Vrak

Gösta Werner - Vrak
Gösta Werner - Vrak

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GÖSTA WERNER (1909-1992): "Tatuering - skönhet som ej förgår", signerad Gösta Werner, 68/100, färglitografi, ca 22x62 cm

421927

2016-11-17