Lisa Larson "Moses"

Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson
Lisa Larson

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, figurin, "Moses", i form av en katt, Gustavsberg, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd 15, längd 31 cm

421933

2016-11-17