Olle Willner oljemålning

Olle Willner oljemålning
Olle Willner oljemålning
Olle Willner oljemålning
Olle Willner oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

OLLE WILLNER (1915-1997), Rudviken, signerad O Wilner, etikettmärkt och daterad -81 á tergo, olja på pannå, ca 39,5 x 59 cm

Zustandsbeschreibung

421940

2016-11-17