Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
OLLE WILLNER (1915-1997), Rudviken, signerad O Wilner, etikettmärkt och daterad -81 á tergo, olja på pannå, ca 39,5 x 59 cm
Zustandsbeschreibung
421940
2016-11-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner