Kandelabrar mässing nyrokoko

Kandelabrar mässing nyrokoko
Kandelabrar mässing nyrokoko
Kandelabrar mässing nyrokoko
Kandelabrar mässing nyrokoko
Kandelabrar mässing nyrokoko
Kandelabrar mässing nyrokoko
Kandelabrar mässing nyrokoko
Kandelabrar mässing nyrokoko
Kandelabrar mässing nyrokoko
Kandelabrar mässing nyrokoko

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, mässing, för fem ljus 1800-talets slut, nyrokoko, höjd ca 41

En ljuspipa med lagning

421943

2016-11-17