Lars Erik Ström komposition

Lars Erik Ström komposition
Lars Erik Ström komposition
Lars Erik Ström komposition
Lars Erik Ström komposition
Lars Erik Ström komposition
Lars Erik Ström komposition

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS ERIK STRÖM (född 1929): Komposition, signerad och daterad Ström 71, olja på duk, ca 33x41 cm

421947

2016-11-17