Ivan Stern akvarell

Ivan Stern akvarell
Ivan Stern akvarell
Ivan Stern akvarell
Ivan Stern akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IVAN STERN (Ryssland/Sverige, född 1977): Päron, signerad Ivan Stern, akvarell, ca 33 x 51,5 cm

421950

2016-11-17