Skål på fot Engman

Skål på fot Engman
Skål på fot Engman
Skål på fot Engman
Skål på fot Engman
Skål på fot Engman
Skål på fot Engman
Skål på fot Engman
Skål på fot Engman
Skål på fot Engman
Skål på fot Engman

Klubbat för:

4 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

KJELL ENGMAN, skål på fot, Kosta Boda, 1990-tal, signerad Kosta Boda Unik -92 K Engman 822-8061, höjd ca 25,5, diameter 27 cm

Zustandsbeschreibung

421955

2016-11-17