Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
KJELL ENGMAN, skål på fot, Kosta Boda, 1990-tal, signerad Kosta Boda Unik -92 K Engman 822-8061, höjd ca 25,5, diameter 27 cm
Zustandsbeschreibung
421955
2016-11-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner