Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ORIENTMATTA, antik, Mahal, ca 352x269 cm
Ställvis hårdare slitage, äldre lagning, senare langetteringar
421985
2016-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här