Orientmatta

Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta
Orientmatta

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ORIENTMATTA, antik, kaukasisk, möjligen Gendje, mir boteh-mönster, ull på ullvarp, ca 105x89 cm

Jämnt slitage, äldre lagning, delvis renoverad

421988

2016-11-24