KG Nilsson oljemålning
Vollendet
2016-11-19
421991
| Höchstes Gebot | 8 000 SEK |
| Schätzwert | 10 000 SEK |
KG NILSON (född 1942): "Trafik II", olja på pannå, signerad och daterad KG Nilson -97, ca 50x50 cm