Inger Persson
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
INGER PERSSON, ljusstake, glaserat stengods, monogramsignerad samt Rörstrand, LISA LARSON, glaserat stengods, askfat samt vas, vasen med inpressad märkning Lisa L Gustavsberg Karolin, höjd ca 18 cm vardera, INGRID ATTERBERG, svartglaserat stengods, inpressat märke samt UE (Upsala Ekeby), höjd ca 21
Atterberg med fotnagg
421993
2016-11-20