Inger Persson

Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson
Inger Persson

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGER PERSSON, ljusstake, glaserat stengods, monogramsignerad samt Rörstrand, LISA LARSON, glaserat stengods, askfat samt vas, vasen med inpressad märkning Lisa L Gustavsberg Karolin, höjd ca 18 cm vardera, INGRID ATTERBERG, svartglaserat stengods, inpressat märke samt UE (Upsala Ekeby), höjd ca 21

Atterberg med fotnagg

421993

2016-11-20